U bevindt zich hier: Home » Projecten / Fotoalbum / Impressies » Rooien van bomen

Bomen rooien in Nijmgen Arhem

Kappen van bomen

 

 

Rooien en kappen van bomen in Nijmgen Arhem Oosterbeek

 

 

Het verwijderen van bomen in Nijmegen en Arhem,

Wat kost het om bomen te laten rooien kappen. 

Wij van A van spelde hoveniers kunnen u dat vertellen,

Als u ons een mailtje stuurt met de gevens van de boom een paar duidelijke foto.

Wat kunnen wij voor u beteken,

Wij rooien en kappen de bomen op diverse manieren,

Klimmend.

Rooien met een telescoop kraan vooral in de achtertuinen of waar de boom niet vrij kan vallen in bereik van andere machines.

Rooien en verwijderen van bomen met een verijker.


Rooien en bomen met mobiele kranen met sorteerknijper.

Rooien en kappen van bomen met een kraan op de vrachtwagen

Ook kunnen wij u tuin leegruimen en ontdoen van andere begroeiing zoals, hagen heester, en andere beplanting.

Ook verzorgen wij het grond en straatwerk.


Foto's

Rooien van bomen in Nijmgen, wij hebben hier een strook groen op geruimd. waar onder andere een ceder en coniferenin stonden Verwijderen van bomen in Nijmgen Uitfrezen van Wortels in Nijmegen
Werkzaamheden:
Bomen rooien
Deel deze pagina:
Beoordelingen van een klant:

Via marktplaats in contact gekomen met hoveniersbedrijf van Spelde. Op korte zeer korte termijn moest er onderhoud gepleegd worden aan het bedrijfsterrein. Na telefonisch contact, direct de volgende dag een afspraak ingepland om het werk te bespreken. Na onvangst van de offerte (volgende dag al!) direct akkoord gegaan en na twee dagen kon er gestart worden. Alles is keurig netjes conform afspraak afgewerkt. Ik ben erg tevreden over de kwaliteit van het werk en tevens over de korte doorlooptijden.

Bekijk project

Bekijk alle recencies

Bel mij terug aub

Tel: