U bevindt zich hier: Home » Projecten / Fotoalbum / Impressies » Leggen van natuursteen 80x30x3 in Tilburg

Leggen van natuursteen 80x30x3 in Tilburg

Leggen van Natuursteen tegels buiten

 

 

Tuin Make over in Tilburg.

 

Wilt u ook een tuin make over. Dat bent u op het goede adres.

En weet u niet wat de kosten zijn voor het aanleggen van een tuin.

Wij hebben in deze tuin de oude bestrating verwijderd er lagen betonstenen 20x10x10 die niet mooi zijn voor een achtertuin.

Wij hebben in overleg met de klant een natuurstenen vloer in gelegd op split

Het leggen van natuursteen tegels moet je zorgvuldig en goed doen.

wij kiezen daarom voor een draad krachtige ondergrond van gebroken puin met daar boven op split voor een goede waterafvoer.

 

Wij hebben in de bestrating een afwatergingsgoot gelegd om het regenwater snel aftevoeren.

Wil u ook de tuin een  tuin make over geven  stuur dan een mailtje of bel direct 0135113782  0650483765.

kijk ook gerust een rond onder onze projecten er zal vast iest bij zitten wat u smaak is.

Foto's

leggen van natuursteen pandangdark g85 in het straatwerk ligt een afwateringsgoot van zwart kunstof tuin aanleggen in tilburg ledeboerstraat afvoeren van oude klinkkers en hergebruiken elders op het terrein. bestraten van een binnentuin in tilburg met natuursteen reeshof vught oisterwijk udenhout herstraten van aanwezige klinkkers 20x10x8 bkk grijs. aantrillen en verdichten van de zandlaag met een trilplaat. rosmalen den bosch waalwijk loon op zand kaatsheuvel. waspik de moer moergestel oude tuin, tuin leeg halen en verwijderen van de klikkers. in tilburg
Project
Gerard en Dimf van spelde.
Werkzaamheden:
Tuin Bestrating
Deel deze pagina:
Beoordelingen van een klant:

We hadden een forse ceder in onze achtertuin staan die gerooid moest worden omdat hij gevaar opleverde voor de omgeving. Ik heb diverse offertes aangevraagd, maar de reactie van Antoon van Spelde sprong er zonder meer uit: hij belde me direct op, stelde de juiste vragen om zich goed op de hoogte te stellen van de situatie en stuurde diezelfde dag nog een heldere en goed gespecificeerde offerte. Dat gaf vertrouwen. In zijn calculatie was hij ervan uitgegaan dat hij verschillende werkzaamheden in de regio zou kunnen combineren (waardoor de prijs heel redelijk was) maar uiteindelijk kwam hij, omdat er spoed bij was, speciaal voor deze opdracht helemaal vanuit Udenhout naar Weert, weliswaar zonder hoogwerker maar wel met een soort van alpinistenuitrusting. De werkzaamheden werden rustig maar toch heel vlot uitgevoerd en het zag er in mijn ogen allemaal heel veilig en professioneel uit. En best wel spectaculair. Een genot om naar te kijken. Daarbij was het ook nog eens een leuk en gezellig team waarbij Antoon, soms hoog vanuit de boom, de touwtjes letterlijk en figuurlijk strak in handen hield. Tak voor tak verdween en na een uurtje of 5 was de boom weg. Vervolgens werd de stronk nog weggefreesd en het daardoor ontstane gat werd opgevuld met tuinaarde. Na afloop werd alles keurig afgevoerd en opgeruimd. Kortom: perfect!

Bekijk project

Bekijk alle recencies

Bel mij terug aub

Tel: